Florya Hukuk Bürosu

Avukat Burak Evci, Florya Hukuk Bürosu, boşanma avukatı, ceza avukatı ve bilişim avukatı olarak hukuki danışmanlık, avukatlık bürosu ve dava takip hizmeti sunuyor.

Telefon: 0212 556 30 96info@burakevci.av.tr

Haberler

Florya Hukuk Bürosu
Florya Hukuk Bürosu hizmete açılmıştır..
Florya Hukuk Bürosu

Florya Hukuk Bürosunun web sitesinin ziyaret edilmesi veya web sitesi yada e-posta yolu ile tarafımızla iletişime geçilmesi aşağıda yer alan şartlara tabidir.

1 Bu web sitesi, mesleki faaliyetleri internet üzerinden sürdürmek ve müvekkilleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup , hiç bir şekilde reklam, iş sağlama veya başka bir ticari amaç gütmemektedir. Bu web sitesininiçeriği Türkiye Barolar Birliğinin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaya Çalışılmıştır.

2 Bu web sitesinin ziyaret edilmesi, web sitesi veya e-posta yoluyla büro ile iletişim kurulması ziyaretci ile web sitesi sahibi arasında bir vekalet ilişkisi oluşturmayacaktır.

3 Gizlilik politikamız gereği iletişim kurmak amacıyla bizimle paylaşacağınız isim,telefon, e-posta ve adres bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.

4 Avukatlık Kanunu ve TBB Meslek Kuralları gereği bizimle paylaşacağınız hukuki soru ve sorunlarla ilgili tüm özel bilgiler mesleki sır kapsamında korunacaktır.

5 Büronun açık izni olmadan, bu web sitesine, başka bir web sitesinden link verilemez.

6 Florya Hukuk Bürosu, bu web sitesindeki bilgilerin tam ve güncel olduğunu garanti etmez.

7 floryahukuk.com sitesini ziyaret edenler, yukarıdaki Gizlilik Politikası ile Ziyaret ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır

  • Meslek ilkelerimiz: Bu site, Avukatlık Mesleği Etiğine, Meslek İlke ve Kurallarına uymayı kutsal bir ödev saymaktadır.
  • Adalet: Görevimizi yaparken; Kimseye, ne müvekkile, ne hakime hele ne iktidara tabiyiz.